Pratimas "lenta"

 

5 minutės kurios suteiks energijos visai dienai

Registruokitės 5 minučių rytinei mankštai kasdien, ir džiaukitės padidėjusiu darbingumu, gera nuotaika ir ilgu gyvenimu!
 

 

 

Kodėl reikia daryti rytinę mankštą?

Rytinė mankšta yra skirta aprūpinti organizmą energija ir pakelti nuotaiką. Fiziniai pratimai pagreitina kraujotaką, visas organizmas, visi raumenys, raiščiai ir sausgyslės yra aprūpinaos maistinėmis medžiagomis ir pašalinamos nereikalingos medžiagų apykaitos liekanos. Tokiu būdų rytinė mankšta užkirta kelią įvairiems negalavimams ir net mažina peršalimo ligų tikimybę!

Rytinė makšta gelbsti nuo depresijos ir streso. Mankštinantis suaktyvėja medžiagų apykaita, kas sąlygoja riebalų pasišalinimą iš tų vietų, iš kurių reikia. Kūno svoris mažėja, energijos daugėja, nuotaika gerėja!

5 minutės mankštos ryte ir Jūsų laukia:

Geresne nuotaika Padidėjęs darbingumas Ilgesnis ir sveikesnis gyvenimas
Daili figūra Energijos užtaisas visai dienai Sureguliuotas apetitas visai dienai
Geresnis miegas Apsauga nuo ligų Nugara be skausmo

 

Galvojate, kad ryte neturėsite nuotaikos ir jėgų mankštintis? Prisiminkite, kad rytinė mankšta yra skirta, kad padėtų greičiau Jums atsibusti, aprūpintų Jūsų organizmą energija ir pakeltų nuotaiką visai dienai.

Rytais mankštinantis prabunda kūnas, medžiagų apykaita pagreitėja, susinormalizuoja kraujospūdis, energingiau ima plakti širdis, veikti plaučiai, organizmas pasiruošia fiziniams ir psichiniams krūviams.

Kam skirta ši rytinė mankšta:

Neturintiems laiko ar galimybių ilgai sportuoti
Norintiems pagerinti savo sveikatą
Norintiems padidinti savo darbingumą
Norintiems greičiau pabusti ryte
Neturintiems jokio fizinio pasiruošimo asmenims

Kaip viskas vyks:

Kiekvieną dieną ryte gaunate laišką su video pratimais.
Net 30 dienų iš eilės
Atsikėlę ryte aliekate pratimus. Mankštos trukmė 5 minutės. Mankštos pratimus galite atlikti tiek kartų, kiek norite
Uždaroje facebook grupėje pasidalinate savo mintimis apie atliktą mankštą, parašote dienos komentarą kaip pasisekė atlikti pratimus, kas trukdė, kas motyvavo ar kitus iškilusius klausimus, gaunate atgalinį ryši iš kitų kolegų ir organizatorių.
Džiaugiatės padidėjusia energija ir gera nuotaika !
Ir laukiate kitos dienos mankštos.

 

Registruokitės į 5 minučių rytinės mankštos programą

Vardas *


Pavardė
Telefonas*


El.paštas*


Investicija Tik 10 EUR mėnesiui!
* - privalomi laukai

Sportuodami namie sutaupysite ir laiko, ir pinigų

 

Treniruotis namie yra patogiau ir paprasčiau. Galite rinktis sau tinkamą treniruočių laiką, nereikia gaišti laiko važiuojant į sporto klubą, ieškoti vietos pasistatyti automobilį. Be to, sportuoti namie yra pigiau, nei sportuoti sporto klube. Mankštintis namie galima įvairiai. Ir visai nebūtina turėti įvairių treniruoklių, svarmenų ar kitų prietaisų. Šiai rytinei mankštai atlikti, jums prireiks tik patogios aprangos. O mankštą atlikti užtruksite vos 5 minutes.

Mankštindamiesi namie įrodysite sau, kad turite tvirtą valią ir užsispyrimą.

Geriau mankštintis kasdien nors ir trumpiau, negu ilgai bet tik kartą per savaitę. Nes atsitiktinė mankšta neduos jokios naudos.

Sportuoti žmonių pilnoje salėje dažniausiai būna ne pats maloniausias dalykas gyvenime. Namie galima atlikti daug įvairių pratimų ir nereikės jausti įbestų į jus pašalinių akių. O be to sportuodami namie galėsite pakviesti kartu sportuoti ir namiškius. Sportas namie gali tapti puikiui, naudingu ir smagiu užsiėmimu visai šeimai.